⚽ Tänased jalgpallivihjed

Kuna iga päev mängitakse mitmeid matše, on keeruline teha spordiennustustel õigeid otsuseid. Statistika, varasemate tulemuste ja iga tiimi andmete kontrollimine võtab kõvasti aega. eBoonuskood.ee pakub igapäevaseid jalgpallimatšide tasuta ennustusi, tuginedes ühe tööstuse tipp-portaali SoccerStats247 statistikale. Leia alljärgnevalt tänaste jalgpallimatšide vihjed - need sisaldavad 1X2 ja üle/alla 2.5 panuseid.

Euro Qualification (Europe) panusevihjed
AegJalgpallimatšPanustamisvihjed
16:00Georgia vs Norway
18:45Scotland vs Spain
18:45Turkey vs Croatia
18:45Wales vs Latvia
18:45Switzerland vs Israel
18:45Romania vs Belarus
18:45Kosovo vs Andorra
League Two (England) panusevihjed
AegJalgpallimatšPanustamisvihjed
18:45AFC Wimbledon vs Walsall
18:45Crawley Town vs Grimsby Town
Conference National (England) panusevihjed
AegJalgpallimatšPanustamisvihjed
18:45Gateshead vs Dagenham & Redbridge
18:45Wealdstone vs Oldham Athletic
18:45Boreham Wood vs Torquay United
18:45Woking vs Barnet
18:45Dorking Wanderers vs Southend United
18:45Halifax Town vs Aldershot Town
18:45Maidstone United vs Bromley
18:45York City vs Scunthorpe United
18:45Altrincham vs Notts County
League One (England) panusevihjed
AegJalgpallimatšPanustamisvihjed
18:45Exeter City vs Barnsley

Panusevihjeid esitletakse koostöös SoccerStats247 portaaliga. Pea silmas, et need tasuta ennustused ei ole garanteeritud. Vihjete kasutamine oma panustamistegevuses on täielikult sinu enda vastutusel. Soovitame tungivalt analüüsida iga matši, millele kavatsed panuse teha. Ülaltoodud vihjete kasutamisel tuleks panuseid teha individuaalselt, mitte kasutada akumulaatorpanuseid. Kuigi ACCA panused võivad tuua suuremaid kasumeid, on ka risk märkimisväärselt kõrgem.

1X2 ja üle/alla 2.5 panused on kõige levinumad jalgpalli spordiennustused, kuid jalgpallimatšide panusevihjeid on teisigi. Nende hulgas on näiteks Topeltvõimalus (2 võimalikule tulemusele panustamine), Paaris/paaritu (väravate arv), Poolaja/täisaja võitja, Väravalööjad.

Kus teha jalgpallipanuseid

Jalgpallipanuste tegemiseks on mitmeid võimalusi, alates füüsilistest kihlveokontoritest kuni online spordiennustusportaalideni. Õige valiku tegemine on igaühe enda kätes. Füüsilised kihlveokontorid võivad asuda heas asukohas, kuid online kihlveokontoritel omad eelised: tervitusboonused, kõrgemad koefitsiendid, palju rohkem panustamisvõimalusi, 24/7 ligipääs panustamisele, saadavus arvutis või isegi nutitelefonis. Online bettimislehe valimisel tuleks alati valida tegevusloaga kihlveokontor ning kontrollida tasuks ka seda, mida teised räägivad valitud panustamislehest. Kui tahad leida soovitatud online kihlveokontoreid, vaata panustamislehtede jaotist.