Pokkeri Boonuskoodid

Online pokkeri tööstusel on olnud ĂĽle kogu maailma tõuse ja mõõnasid, arvestades seda, kuidas pokkerimängud nagu Texas Hold’em on õpetanud inimesi mõistma pokkeri mehhaanikat, bluffimist, matemaatilist tõenäosust ja muud taolist. Kuigi Texas Hold’em on kõige populaarsem online pokkeri versioon, on olemas mitmeid muid variante nagu näiteks 5 Card Poker, 7 Card Stud, Hi Lo Poker ja teised.

Mängi pokkerit internetis. Nüüd on sul võimalik mängida pokkerit igal ajal mängijate vastu, kes on pärit üle kogu maailma, kasutades mänguraha või pärisraha. Sa saad mängida igat pokkeri versiooni, alates Texas Hold’em ja Omahast kuni 7 Card Stud ja Card Draw pokkerini.

Kas sulle meeldivad pokkerimängud?

Vaata siit meie pokkeritubasid ja registreeru, kasutades ühte mainitud boonuskoodidest, et saada garanteeritult rahaboonus. Valitud pokkeritubades on kõik mängud, mida võid parasjagu otsida: Texas Hold’em, Omaha Hi/Lo, Omaha Poker, 7 Card Stud Poker, 7 Card Stud Hi/Lo.

Siin loetletud pokkerikorraldajad on EMTA poolt litsentseeritud Eestis tegutsemiseks.

2024 pokkeriboonuste võrdlus

Alljärgnevalt leiad Eesti mängukorraldajate pakkumised üheskoos boonuskoodide ja muu infoga:

Boonuskood
Unibet Unibet Pokker Boonuskood
Olybet Olybet Pokker Promokood
Betsafe Betsafe Pokker Boonuskood

Nagu võib näha, on online pokkeri korraldajaid saadaval mitmeid. Ehkki mitmed neist kuuluvad suurtesse rahvusvahelistesse ettevõtetesse, erinevad nad nii mängude kui mängijate hulga poolest. Näiteks võivad Eesti mängijad mängida teiste Euroopa ja muude riikide mängijate vastu, kuna mängijate hulk on riikide vahel jagatud. Samas aga saavad Eesti mängijad liituda pokkeriturniiridega, kuid ei saa osaleda rahamängudes.

Mida teha selliste boonuste ja promokoodidega?

Kui vaadata Eesti litsentseeritud mängukorraldajate pokkeripakkumisi, on näha mitmeid erinevaid valikuid. Boonused on kõigest ühed turundustaktikad, mille saavad uued kasutajad konto registreerumisel. Mõned pokkerikorraldajad võivad pakkuda sissemakseboonuseid, mis tähendab, et esimene sissemakse duubeldatakse, mõned võivad pakkuda tasuta sissemakseta boonuseid või pileteid turniiridele.

Kui vaadata Eesti litsentseeritud mängukorraldajate pokkeripakkumisi, on näha mitmeid erinevaid valikuid. Boonused on kõigest ühed turundustaktikad, mille saavad uued kasutajad konto registreerumisel. Mõned pokkerikorraldajad võivad pakkuda sissemakseboonuseid, mis tähendab, et esimene sissemakse duubeldatakse, mõned võivad pakkuda tasuta sissemakseta boonuseid või pileteid turniiridele.

Pokkeriveebilehel esitletud boonuste väärtused on maksimaalsed summad, mis on uutele kasutajatele saadaval ning need on võrdsed teatud protsendiga sissemaksest. Konkreetne väärtusemäär on erinevatel pokkerilehtedel erinev, mistõttu tasuks pokkerilehel uurida boonuse kõiki tingimusi.

Boonuse tingimused on olulised, kuna igal registreerumispaketil on erinevad tingimused selle osas, milline on minimaalne nõutud sissemakse, millist makseviisi tuleb esimese sissemakse jaoks kasutada, millised on läbimängimisnõuded või mänguajapiirangud.

Millised boonused on saadaval?

Sissemakseboonus

Sissemakseboonus on boonus, mille saab sissemakse või ülekande tegemisel. Enamasti on sissemakseboonused võrdsed teatud protsendiga sissemaksest ning neile on seadistatud maksimaalne väärtus. Näiteks, kui boonus ulatub 100%-ni ning see on kuni €100, saab lisaboonusena maksimaalselt €100 siis, kui teed €100 sissemakse. Suurema sissemaksega ei saa suuremat boonust ning väiksema sissemakse korral sõltub boonuse summa protsendist.

Sissemakseta boonus

Sissemakseta boonus on saadaval ilma sissemakset tegemata. Kuigi see on tänapäeval pokkeri puhul üsna haruldane, üritavad vahel mõned pokkerikorraldajad saada konkurentide ees eelise, pakkudes taolist boonust. Sissemakseta boonuse väärtused on üsna madalad, umbes €5-10, kuid kõik sõltub konkreetse pokkeritoa strateegiast. Sissemakseta boonuse summat ei saa välja kanda, vaid saab kasutada ainult selleks, et mängida pokkerit/osta turniiripileteid.

Turniiripiletite boonus

Turniiripiletid või žetoonid on veel ühed boonused, mis on pokkeril saadaval. Rahalise boonuse asemel pakutakse pileteid konkreetsetele mängudele/turniiridele. Need võivad küll olla lihtsamad pokkeriboonused, kuna piletit ei saa maha müüa ega rahaks vahetada, kuid kõik turniiril saadud võidusummad jäävad mängijale. Turniiripileteid võidakse pakkuda nii sissemaksega kui ka sissemakseta, rohkem infot leiab igalt konkreetselt pokkerilehelt.

Boonuskoodid

Boonuskoodid või registreerumiskoodid on numbritest või tähtedest koosnevad koodid, mida saab sisestada pokkerilehele, et aktiveerida valitud boonus. Selliseid promokoode võidakse anda konto registreerumisel ja ka olemasolevatele kasutajatele, kes teevad uue rahasissemakse. Promokoodid on leitavad pokkerilehel, boonuse kasutustingimustes või neid võidakse saata e-posti teel eksklusiivselt registreeritud mängijatele otse mängukorraldaja poolt.

Läbimängimisnõuded

Pole mingi kahtlus, et kõigil boonustel on läbimängimisnõuded, mis tuleb täita enne, kui boonuse saab välja maksta. Ăśks pokkeriboonuste eripära on asjaolu, et paljud neist vabastatakse osadena, mitte korraga. Osad vabastatakse siis, kui mängija mängib pokkerit ja kogub reike või sisseostmistasusid. Kõige levinumad tingimused on läbimängimisnõue (tuleb mängida teatud hulk käsi, osta teatud hulk buy-in’e turniiridel), mänguvaliku nõue (läbimängimisnõude täitmisel lähevad arvesse vaid teatud mängud) sissemakseviisi valik (sissemakse tuleb teha teatud meetodi kaudu).

Kõik võrdlustabelist leitavad mängukorraldajad on EMTA poolt litsentseeritud. eBoonuskood.ee toetab vastutustundlikku mängimist. Mängi mõistlikult.