Spordipanustamise Boonuskoodid

Online spordipanustamise maailm on jõudnud uuele teenindus- ja konkurentsitasandile, mistõttu on valikus mitmeid võimalusi. Iga mängukorraldaja üritab täita mängijate vajadused konkurentsivõimeliste koefitsientide, mitmete mänguvaldkondade, mis on saadaval nii mängueelse kui live-panustamise formaadis ning mitmete panustamisvariantidega, nende hulgas nii tavapärased võitjapanused kui ka vähempopulaarsed panuseliinide panused, mida niivõrd paljud panustajad otsivad.

Spordipanustamine internetis. Naudi 21. sajandi suurimat revolutsiooni spordipanustamise valdkonnas. NĂĽĂĽd saad sa panustada internetis mistahes spordisĂĽndmusele ĂĽle kogu maailma, enne sĂĽndmuse toimumist või reaalajas. Kui sa arvad, et sa suudad spordisĂĽndmuse tulemust õigesti ette ennustada – siis on spordipanustamine sinu jaoks. Vaata siit spordipanuste korraldajaid ja registreeru, kasutades mainitud boonuskoode, et saada garanteeritult rahaboonus. Valitud spordipanuste korraldajad katavad valikuga mitmeid spordisĂĽndmuseid ja -turge – sa leiad ilma igasuguse kahtluseta soovitud panuse.

Kõik siin nimistus loetletud mängukorraldajad on Eestis litsentseeritud EMTA poolt.

2024 spordipanuseboonuste võrdlus

Alljärgnevalt leiad Eesti mängukorraldajate pakkumised üheskoos boonuskoodide ja muu infoga:

Boonuskood
Bet365 Bet365 Viitekood
Unibet Unibet Boonuskood
Optibet Optibet Promokood
Betsafe Betsafe Boonuskood
Olybet Olybet Promokood

Kui heita põgus pilk võrdlustabelile, võib leida mitmeid põnevaid spordipanuste korraldajaid. Mitmed neist kuuluvad suurtesse Euroopa kontsernidesse ning on litsentseeritud mitmetes riikides lisaks Eestile. See annab turvatunnet juurde, kuna bränd on tunnustatud rahvusvaheliselt.

Mida teha selliste boonuste ja promokoodidega?

Kui vaadata Eesti litsentseeritud mängukorraldajate panustamispakkumisi, on näha mitmeid erinevaid valikuid. Boonused on kõigest ĂĽhed turundustaktikad, mida paljud mängukorraldajad pakuvad, et anda uutele kasutajatele midagi, mida registreerumisel saada. Mõned mängukorraldajad võivad pakkuda sissemakseboonuseid, mis tähendab, et esimene sissemakse duubeldatakse, mõned võivad pakkuda aga tasuta panuseid vastavalt esimesele panusele. Boonuse jaoks on vahel vaja boonuskoode – iga pakkumise juures on olemas rohkem infot tingimuste kohta.

Iga mängukorraldaja veebilehel on tavaliselt esitletud boonus maksimaalsel määral ning seda antakse vastavalt sissemakse/panuse suurusele, arvestades boonust protsentuaalselt. Pakutav protsendimäär on erinevate mängukorraldajate puhul erinev, mistõttu on soovitatav tutvuda iga boonuse kasutustingimustega, et näha lisainfot.

Taolised infokillud on vahel väga olulised, kuna tervituspakkumistel on erinevad piirangud näiteks sellele, milline on minimaalne nõutud sissemaksesumma, millist makseviisi tuleb kasutada esimese sissemakse jaoks, millised on läbimängimisnõuded või ajapiirangud.

Millised boonused on saadaval?

Sissemakseboonus

Sissemakseboonus on boonus, mida pakutakse rahalisel sissemaksel. Boonuse suurus vastab protsendile, mida arvestatakse tehtud sissemakselt. Näiteks, kui pakutakse 100% boonust €50 ulatuses esimesel sissemaksel, siis see tähendab, et kui teha kihlveokontori veebilehel esimene sissemakse, saab kuni €50 boonust 100% ulatuses oma esimesest sissemaksest. Näiteks, kuni teha esimese sissemaksena €25, antakse boonusena €25; kui teha esimese sissemaksena €50, antakse boonusena €50; kui aga teha esimese sissemaksena €100, antakse boonusena €50, sest see oli maksimaalne määratud limiit.

Sissemakseta boonus

Kihlveokontorid pakuvad sissemakseta boonuseid vahel selleks, et potentsiaalsed mängijad saaksid testida nende teenuseid. Kuigi see on põnev viis, kuidas mängukorraldajat testida, on hoolimata sissemaksenõude puudumisest nendel boonustel kasutustingimused, mida kasutaja peaks lugema ja järgima, et võidud välja maksta. Mängukorraldajate tingimused on erinevad ning vahel on vaja teostada isikutuvastus, teha rahaline sissemakse enne väljamakse tegemist või täita läbimängimisnõudeid.

Tasuta panuse boonus

Tasuta panuse boonus on boonus, mille puhul vastab boonuse suurus panusele. Registreerumisboonuse korral antakse tasuta panusena summa, mis vastab teatud protsendile vastavalt esimesele tehtud panusele. Näiteks, kui pakkumiseks on 50%-ne tasuta panus €50 ulatuses, tähendab see, et kui teed kihlveokontori veebilehel esimese panuse, saad tasuta panusena kuni €50, 50% ulatuses vastavast panusest. Täpsemalt öeldes, siis kui esimene panus on €50, saad €25 tasuta panuse; kui esimene panus on €100, siis saad boonusena €50; kui esimene panus on aga €200, siis saad ikkagi boonusena €50, kuna see oli maksimaalne määratud piir. Tasuta panuse boonust saab kasutada selleks, et teha soovitud panuseid, kuid kui panus on võitev, ei saa seda esialgset panustatud rahasummat endale. Kui kihlveokontor pakub taolist boonust, leiab rohkem infot kampaania lehel.

Boonuskoodid

Boonuskoodid või promokoodid on numbritest või tähtedest koosnevad koodid, mida saab sisestada kihlveokontori veebilehele, et aktiveerida valitud boonus. Selliseid boonuskoode võidakse anda konto registreerumisel ja ka olemasolevatele kasutajatele, kes teevad uue rahasissemakse. Promokoodid on leitavad kihlveokontori veebilehel, boonuse kasutustingimustes või neid võidakse saata e-posti teel eksklusiivselt registreeritud mängijatele otse mängukorraldaja poolt.

Panustamise nõuded

Absoluutselt kõikidel boonustel on teatud tingimused, mida tuleb täita selleks, et võidud välja kanda. On väga soovitatav lugeda hoolikalt kasutustingimusi enne, kui kasutad boonust. Ühed kõige levinumad tingimused on läbimängimisnõue (boonuse summa/sissemaksesumma läbimängimine teatud määral), minimaalse koefitsiendi nõue (läbimängimise arvestamiseks tuleb kasutada minimaalset nõutud koefitsienti), sissemakseviisid (sissemakse tuleb teha teatud sissemaksemeetodi kaudu).

Kuna Eestis on online hasartmängude turg seadusega reguleeritud, on oluline registreeruda ja mängida ainult tegevusloaga mängukorraldaja lehel.

Spordipanustamine

Spordipanustamine on hasartmäng, mille sisuks on erinevate spordimängude võimalike tulemuste ennustamine. Kuigi nii kihlveokontoritest kui ka online panustamislehtedelt leiab panustamiseks rohkelt erinevaid spordialasid ja sündmuseid, tõusevad mitmed spordialad esile kui kõige populaarsemad alad, mis meelitavad panustajaid kõrgema panustamiskäibe poolest. Mida populaarsem spordiala on, seda rohkem panustamisvõimalusi leiab ning sestap soovime neid alasid pisut lähemalt selgitada uute spordipanustajate jaoks:

Ülalolevad juhendid annavad uutele spordipanustajatele lihtsad sammud ja nõuanded spordipanustamise jaoks. Üheskoos selles sektsioonis olevate spordipanuste boonustega on meie eesmärk pakkuda väärtuslikku infot kõigile, kes soovivad panuseid teha.

Kõik võrdlustabelist leitavad mängukorraldajad on EMTA poolt litsentseeritud. eBoonuskood.ee toetab vastutustundlikku mängimist. Mängi mõistlikult.