Hakka internetis panustama: samm-sammuline algajate juhend

Kas online panustamine on sinu jaoks uus? Kas sul on raskusi usaldusväärse online kihlveokontori leidmisega? Sa ei tea, milliseid samme läbida, et registreeruda, teha turvaliselt sissemakse, teha panus ja võidud välja maksta? eBoonuskood.ee on siin selleks, et aidata uutel mängijatel valida parim kihlveokontor, pakkudes kvaliteetset informatsiooni teemadel nagu live-striimimine, arvustused, panustamisnipid ja palju muud.

Me teame väga hästi, milliste probleemidega puutuvad kokku uued panustajad, seega oleme sinu jaoks lahti selgitanud kõige tähtsamad punktid:

safety

soovitame ainult parimaid ja turvalisi kihlveokontoreid, kus su raha ja andmed on kaitstud

comfort

online panustamine tähendab, et sa saad panuse teha ükskõik kus sa oled ja igal ajal, mil vähegi soovid

speed

sisselogimise ja panuse tegemise jaoks kulub vaid paar hetke

Online kihlveokontoreid on palju erinevaid, seega võib olla keeruline leida paik, mis pakub turvalisust ja stabiilsust ning mitmekülgseid panustamisturge igale vajadusele. Just selle probleemi lahendamiseks on loodud see juhend.

Parimad Panustamispakkumised

Online panustamise maailmas on Unibet üks parimaid online panustamislehti, kus iga panustamisvaliku all on mitmeid spordisündmuseid, rohkelt panustamisvalikuid igal sündmusel ja tasuta live-striimimine iga aasta enam kui 45 000 sündmusel. Unibet on üks kõige usaldusväärsemaid ja austatumaid online kihlveokontoreid, kus on üle 11 miljoni registreeritud kasutaja üle kogu maailma.

 

Online spordipanustamine

Samm-sammuline registreerumisjuhend

See toiming on väga lihtne ja võtab aega vaid mõne minuti, kuna Unibet ei taha muuta toimingut liiga keerukaks.

unibet boonuskood1. esmalt pead minema Unibeti veebilehele ning klõpsama üleval paremas nurgas olevale nupule “Liitu”

2. registreerumisankeeti tuleb sisestada oma isikuandmed, sealhulgas nimi, sünniaeg, aadress, kasutajanimi, parool ja muu

3. kasuta vastaval väljal registreerumisankeedil ka Unibeti boonuskoodi

4. viimase sammuna vajuta all olevale “Liitu” nupule pärast seda, kui oled kinnitanud, et oled vähemalt 18-aastane

Kanna raha oma kontole

Pärast registreerumist logitakse sind automaatselt sisse ning palutakse teha kontole sissemakse. Kui sa soovid alustada panustamist, pead tegema oma esimese sissemakse.

Makseviiside lehelt leiad erinevad sissemakseviisid, kuid enim levinud viisid on:

Krediit- ja deebetkaardid - see on tõenäoliselt parim ja kõige levinum meetod sissemakse tegemiseks, kuna sinu Unibeti kontole kantakse koheselt raha lisatasuta. Kasutada saab erinevaid krediit- ja deebetkaarte nagu näiteks Visa, Maestro, Mastercard või Electron.

 • klõpsa sissemakse tegemise nupul, vali oma valuuta ja seejärel vali nimekirjast sobiv krediit- või deebetkaart
 • sisesta oma kaardi andmed ja sissemaksesumma (minimaalselt 5 ja maksimaalselt 40000)
 • ning viimase sammuna klõpsa sissemakse tegemise nupul

Skrill/Neteller – e-rahakottide kasutamine on kiire ja turvaline, sissemakse tehakse koheselt ning Unibet ei võta lisatasu

 • esmalt tuleb klõpsata sissemakse tegemise nupul, misjärel tuleb valida saadavate makseviiside hulgast Skrill või Neteller (sul on vaja omada Skrilli või Netelleri kontot)
 • vali oma panustamisvaluuta, sisesta Skrilli konto andmed ja vali sissemaksesumma (minimaalselt 5 ja maksimaalselt 35000), seejärel klõpsa sissemakse tegemise nupul
 • seejärel suunatakse sind Skrilli lehele, kus pead makse kinnitama
 • mõne sekundi pärast on raha sinu kontole kantud ning sa saad teha oma esimese panuse.

Pangaülekanne – see on samuti hea ja turvaline sissemakseviis, kuid see on kõige aeglasem. Olenevalt sinu riigist/valuutast võib makse aega võtta 1 kuni 3 tööpäeva või isegi kuni 10 tööpäeva.

 • sa pead jällegi vajutama sissemakse tegemise nupul ja valima makseviisidest pangaülekande
 • sinu pangakontol olev konto omaniku nimi peab olema sama, mis sinu Unibet kontol registreeritud nimi

Võta oma tervitusboonus

Nüüd on aeg võtta oma Unibeti tervitusboonus. Kui sa oled uus mängija, võid olenevalt oma riigist saada maksimaalselt kuni €50 tervitusboonuse (100% sissemakseboonus).

Unibet annab sulle esimesel sissemaksel (või esimesel panusel) boonuse, seega vaata boonuspakkumist ja tee vajalikus summas sissemakse, et saada kõrgeim boonus. Kuidas aga see boonus kätte saada?

 • kontrolli pärast registreerumist oma e-posti, kust leiad oma tervituspakkumise kinnituse
 • vajuta Unibeti veebilehe ülemises vasakpoolses menüüs nupule “Service” ja vali “Members”

Selle boonuse saamiseks pead vastama mitmetele tingimustele:

 • tee sissemakse, kasutades ühte eelistatud makseviisi (e-rahakoti teel tehtud sissemaksed ei pruugi boonuse lunastamise jaoks arvesse minna)
 • tee panus spordisündmusele kvalifitseeruva koefitsiendi juures; kui panus kaotab, pakub Unibet tasuta panust €50 ulatuses
 • boonustel on läbimängimisnõuded; palun kontrolli Unibeti boonustingimusi, et näha täpseid nõudeid ja läbimängimistingimusi, mis tuleb täita enne, kui boonusraha või võidud saab välja kanda

Kuidas teha panus

Nüüd on su kontol raha ja on aeg teha esimene panus. Kuidas me seda teha saame?

 • ekraani vasakus servas on Unibeti menüü, kus on mitmeid spordialasid, näiteks jalgpall, tennis, korvpall ja palju muud. Oletame, et soovime teha panuse jalgpallile
 • siit leiame kiire ligipääsu tarbeks mitmeid võistluseid
 • klõpsa mõnel võistlusel; näite tarbeks võtame England Premier League spordiliiga
 • nüüd näeme kõiki Premier League matše ning nende vaikimisi 1-X-2 koefitsienti
 • kui sa tahad panuse teha mõnele muule panustamisturule, klõpsa samal real oleval parempoolsel nupul (nt 122 panused) ning sind suunatakse uuele lehele, kust näed mitmeid koefitsiente ja panuseliike nagu näiteks täpse skoori panus, poolaeg/täisaeg, väravategijad ja palju muud
 • näiteks, vali Chelsea võit Swansea vastu (täisajatulemus): lisa Chelsea oma panusesedelile 1.25 koefitsiendiga, vali oma panuse suurus (€5, €10…) ja klõpsa nupul “Esita panus” (lehe allosa kaudu saad muuta oma koefitsientide formaati: kümnendarvud=1.25; murdarvud=1/4; Ameerika stiil=-400)

Kuidas oma kontolt raha välja kanda

Sinu panused olid edukad? Õnnitlused võitmise eest. Nüüd on aeg raha oma kontolt välja kanda.

Võitude väljakandmiseks tuleb toimida sedasi:

 • esimene väljamakse võtab pisut rohkem aega. Miks?
 • sa pead esitama isikutuvastuse jaoks mõned dokumendid (isikutuvastus võib aega võtta 48 kuni 72 tundi – suure nõudluse tõttu), sest Unibet võtab finantsregulatsioone väga tõsiselt
 • kui tuvastus on tehtud, saad selle kohta teate oma e-postile
 • dokumendituvastuse jaoks võid need hoopis üles laadida “Tunne oma klienti” sektsiooni kaudu (pärast sisselogimist klõpsa üleval paremas nurgas olevale nupule Teenused -> Liikmed -> Minu konto – > Tunne oma klienti)
 • tuvastuse jaoks võid kasutada isikut tõendavaid dokumente nagu juhiluba, ID-kaart, pass või muid dokumente nagu telefoniarve, pangakonto väljavõte ja muu taoline
 • sa võid dokumendid skäneerida arvutisse ja pärast seda need üles laadida (kui sul tekib probleeme, võid küsida abi live-vestlustoe kaudu)
 • väljamaksed on väga lihtsad, kuna Unibet lubab väljamakse teha samale makseviisile, mille kaudu tegid oma sissemakse
 • olenevalt makseviisist võib väljamaksega aega minna: mõni tund, 1 kuni 4 tundi Netelleri korral; kuni 24 tundi Skrilli (minimaalselt 5 ja maksimaalselt 35000), Entropay, Paysafecard korral; 1 kuni 3 pangapäeva krediit- ja deebetkaardi korral (minimaalselt 10 ja maksimaalselt 30000) ning 1 kuni 5 tööpäeva või 2 kuni 10 pangapäeva pangaülekande korral (minimaalselt 40 ja maksimaalselt 50000).

Tervitusboonused

Nüüd, kus online kihlveokontoris registreerumine on selge, soovitame vaadata parimate kihlveokontorite põnevaid tervituspakkumisi:

Bet365 Bet365 Betsafe Betsafe Optibet Optibet
Unibet Unibet Olybet Olybet

18+. Ainult uued kasutajad. Spordipanuste boonuste nimekiri kehtib 2024. aastaks.